News

XII Mistrzostwa Gliwic w Tenisie o Puchar Prezydenta Miasta 2011

W dniach 02.09.2011-17.09.2011 odbyły się XII Mistrzostwa Gliwic w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta na kortach przy ul. Kosynierów 6. W turnieju wzięło udział ponad 210 zawodników, w tym około 90 dzieci i młodzieży. Dzięki przyjaznej pogodzie uczestnicy codziennie rozgrywali zacięte mecze do późnego wieczora, które oglądały tłumy wiernych kibiców.
W tamtym roku oprócz czterdziestu kategorii mięliśmy okazję rozpocząć nową kategorię - Mini Tenisa dla najmłodszych uczestników do lat 8, gdzie osiągnęliśmy zaskakująco wysoką frekwencję oraz mogliśmy podziwiać młode talenty w zaciętych pojedynkach. Dzieci i młodzież swoje mecze rozgrywali w dniach 02.09-05.09.
Jak co roku poziom gry uczestników wzrasta, gdyż udział wzięli zawodnicy z rankingowych list Polskiego Związku Tenisowego. Oprócz gier pojedynczych (singli), rozgrywane były również gry podwójne (deble) i gdy mieszane (miksty). Zakończenie turnieju miało miejsce dnia 17 września o godzinie 16:00 dla wszystkich uczestników i sympatyków tenisa, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród, pucharów i dyplomów.

WYNIKI XII MISTRZOSTW GLIWIC W TENISIE ZIEMNYM
Kategoria:

Mini Tenis

I Grudnik Bruno
II Braun Oliwia
III Potoniec Zuzanna
Rudel Małgorzata
Lipko Aleksander
Ostrówka Emilia
Pruszowska Maja
Zagała Marysia
Masłyk Hanna
Kindradt Zuzanna
Zagała Maciej
Schmidt Natalia
Matalik Michał

Chłopcy do 10 lat
I  Kuś Andrzej
II Zygadło Mikołaj
III Suder Tomasz
III Węgrzyn Jan

Chłopcy do 12 lat
I Czech Michał
II Biskup Jan
III Grodecki Jan
III Żurawlow Kamil

Chłopcy do 14 lat
I  Zygadło Maksymilian
II Grodecki Jakub
III Adamczyk Marek
III Adamczyk Jan

Chłopcy do 16 lat
I  Hadasik Maciej
II Kosak Grzegorz
III Pachole Marcin
III Pastwa Wiktor

Chłopcy do 18 lat
I  Szymczyk Michał
II Malcharczyk Grzegorz
III Maksymowicz Jacek

Dziewczęta do 10 lat
I  Schmidt Aleksandra
II Częścik Nadia
III Hędrzak Magdalena
III Dudek Oliwia

Dziewczęta do 12 lat
I  Kądzielewska Magdalena
II Stępień Małgorzata
III Ociepka Aleksandra
III Banaszak Barbara

Dziewczęta do 16 lat
I  Garus Martyna
II Banaszak Anna
III Rudel Jolanta
III Ciba Wiktoria

Chłopcy debel do 14 lat
I Zygadło Maksymilian
  Zygadło Mikołaj
II Grodecki Jan
   Grodecki Jakub
III Kuś Andrzej
    Biskup Jan

Debel dziewcząt do 14 lat
I  Schmidt Aleksandra
   Tomanek Olga
II Ziober Kamila
   Ociepka Aleksandra
III Hędrzak Magdalena
    Częścik Nadia

Mikst do 14 lat
I  Kuś Andrzej
Schmidt Aleksandra
II Grodecki Jakub
Banaszak Anna
III Częścik Nadia
Zygadło Mikołaj

Kobiety 19-34
I  Szmidt Patrycja
II Kolanus Małgorzata
III Kuś Maria
III Malanowicz Dorota
 
Kobiety +35
I  Rembowiecka Ewa
II Paradziej Ewa
III Rynkiewicz Beata

Kobiety +50
I  Andrusieczko Barbara
II Sowa Alicja
III Ściązko Ewa

Kobiety Open
I  Nowak Paulina
II Szmidt Patrycja
III Kuczora Gloria
III Schmidt Małgorzata

Panowie 19-34
I  Frączek Maciej
II Mikrut Paweł
III Czachor Krzysztof
III Szwymer Maciej

Panowie +35
I  Bączkowski Adam
II Matusak Michał
III Gajos Łukasz
III Chowaniak Karol

Panowie +40
I  Pruszowski Jarosław
II Kardas Dariusz
III Paradziej Marian
III Michalski Jarosław

Panowie +45
I  Masłyk Marek
II Szmigiel Janusz
III Suder Krzysztof
III Kułaczkowski Mariusz

Panowie +50
I  Bac Tadeusz
II Bruliński Wojciech
III Będkowski Eugeniusz
III Górniak Andrzej

Panowie +55
I  Klimek Krzysztof
II Brzózka Bartłomiej
III Fisher Piotr
III Kuraś Piotr
 
Panowie +65
I  Sadło Ludwik
II Ciuruś Jan
III Koryzna Bolesław
III Hajdun Czesław
 
Panowie Open
I  Winiarski Wojciech
II Lemczak Leszek
III Szymczyk Michał
III Frączek Maciej

Kobiety debel 19-34
I  Paradziej Ewa, Kolanus Małgorzata
II Szmidt Patrycja, Koniuszy-Ciepły Wioletta
III Sornat Wioletta, Rembowiecka Ewa
III Woźniak Paulina, Kułaczkowska Asia

Kobiety debel +35
I  Cojg Teresa, Andrusieczko Barbara
II Rynkiewicz Beata, Dębowska Renata
III Sowa Alicja, Czuma Małgorzata

Kobiety debel Open
I  Nowak Paulina, Kądzielewska Paulina
II Kuczora Gloria, Szmidt  Patrycja
III Kolanus Małgorzata, Paradziej Ewa
III Fajer Ewelina, Malanowicz Dorota

Panowie Debel 19-34
I  Frączek Maciej, Mikrut Paweł
II Maksymowicz Jacek, Czachor Krzysztof
III Majchrzak Michał, Pozowski Wojciech
III Sękowski Janusz, Szwymer Maciej

Panowie debel +35
I  Paradziej Marian, Kardas Dariusz
II Gajos Łukasz, Masłyk Marek
III Cichoń Grzegorz, Hoffman Andrzej
III Grudnik Łukasz, Zagała Łukasz

Panowie debel +35
I  Fajer Wiesław, Wesołowski Tadeusz
II Będkowski Eugeniusz, Koniuszy Krzysztof
III Unold Krzysztof, Cojg Leon
III Kostecki Krzysztof, Klimek Krzysztof

Panowie debel Open (finał nierozegrany)
I
II
III Gajos Łukasz, Fajer Wiesław
III Frączek Maciej, Koniuszy Krzysztof

Mikst 19-34 i +70
I  Malanowicz Dorota, Rogozik Bartosz
II Kolanus Małgorzata, Mikrut Paweł
III Koniuszy- Ciepły Wioletta, Koniuszy Krzysztof
III Pruszowska Jolanta, Pruszowski Jarosław
 
Mikst +90
I  Rembowiecka Ewa, Kostecki Krzysztof
II Czuma Małgorzata, Arczyński Bogusław
III Ścieżko Ewa, Więcek Korneliusz
III Andrusieczko Barbara, Gajos Łukasz

Mikst Open
I  Winiarski Wojciech, Schmidt Małgorzata
II Nowak Paulina, Korzeniecki Grzegorz
III Kądzielewska Magdalena, Arczyński Bogusław
IIIWesołowski Tadeusz, Dorota Zygadło

Wróć