Uczniowski Klub Sportowy NOWY KLUB PŁYWACKI

Zawodnicy klubu w okresie wrzesień 2012 r. – czerwiec 2013 r. startowali w 49 zawodach na terenie Polski i zagranicy przywożąc z nich 178 medali: 70 złotych, 56 srebrnych i 52 brązowe. Do najważniejszych osiągnięć należą:
- siedem medali Mistrzostw Śląska Katarzyny Kołodziej w kategorii 13 lat, w tym trzy tytuły mistrzowskie
- pięć medali Mistrzostw Śląska Natalii Działkowskiej w kategorii 12 lat, w tym trzy tytuły mistrzowskie
- dwa brązowe medale Mistrzostw Śląska Moniki Borowieckiej w kategorii 16-18 lat
- brązowy medal Mistrzostw Śląska Macieja Wolana w kategorii 16-18 lat
- srebrny medal Mistrzostw Śląska sztafety 4x100 m stylem zmiennym w kategorii 12 lat (Beniamin Budzich, Mikołaj Węglarz, Mikołaj Paszko, Jakub Cempla)
- zwycięstwo Katarzyny Kołodziej w cyklu 4 zawodów Ligi Klubów Śląskich 13-latków
- trzecie miejsce Natalii Działkowskiej w łącznej klasyfikacji Ogólnopolskich Zawodów o Puchar Kmity w Zabierzowie w kategorii 12 lat
- zdobycie przez NKP Pucharu Burmistrza Myślenic w XIII edycji tych zawodów
- srebrny medal Mateusza Przechrzty w Międzynarodowym Mitingu w Pawłowicach.
Reprezentanci NKP z dobrej strony pokazali się także na swoim pierwszym wyjeździe zagranicznym w czeskiej Karvinie przywożąc z zawodów 9 medali, a Natalia Działkowska startowała w Międzynarodowych Mistrzostwach Wiednia zdobywając tam brązowy medal w konkurencji 50 m stylem dowolnym 12-latków.
Gratulujemy!