Paulina Wojtulek Mistrzynią Europy w jeździe w stylu western i rodeo.

W dniach 05-07.10.2012 na terenie Silver Lake Ranch w miejscowości Galnata k/ Bratysławy na Słowacji odbyły się Mistrzostwa Europy Centralnej w jeździectwie w stylu western i rodeo.
Rywalizowały ze sobą reprezentacje narodowe Republiki Czeskiej, Słowacji, Węgier oraz Polski. Wśród reprezentantów Polski była Paulina Wojtulek reprezentująca Stowarzyszenie Sportowe Rancho u Marka. Paulina startowaław swojej kategorii wiekowej - YOUTH (junior).
Startując w licznym gronie konkurentów Paulina Wojtulek dosiadając konia Elpenor zdobyła:
I miejsce - puchar i tytuł Mistrzyni Europy w konkurencji Trail, bardzo trudnej konkurencji technicznej
II miejsce - puchar w konkurencji Western Horsemanship.
Startując zaś na koniu Argonas zdobyła:
II miejsce - puchar w konkurencji szybkościowej Pole Bending.
Jej osiągnięcia w sposób znaczny przyczyniły się do tego, że Polska obroniła tytuł drużynowego Mistrza Europy Centralnej, za co cała reprezentacja została udekorowana złotymi medalami oraz przywiozła do Polski Puchar Przechodni tych Mistrzostw.
Paulina Wojtulekokazała się najlepszą juniorką reprezentacji Polski.