Paulina Kania - Tenisistka

Urodziłam się 6-go listopada 1992 roku. W 2000 r. postawiłam swój pierwszy krok na korcie tenisowym i wkrótce potem stałam się zawodniczką Chorzowskiego Klubu Tenisowego.
Obecnie połowę czasu spędza na wyjazdach na turnieje.
Niestety chociaż jestem już "o krok", jeszcze na takim etapie kariery tenisowej, aby z własnych środków i bez pomocy rodziców móc finansować swoje wyjazdy na turnieje, treningi, opiekę lekarzy i wszystko, co składa się na całokształt potrzeb mojego własnego rozwoju.
Polski Związek Tenisowy w ubiegłym roku stracił swojego sponsora strategicznego i pomoc ze strony PZT jest symboliczna. W obecnych "trudnych" czasach mój klub również walczy z problemami finansowymi, lecz mimo to nieodpłatnie udostępnia mi korty i halę do treningów.
To przełomowy i najważniejszy etap mojej kariery tenisowej - albo uda mi się zrealizować moje marzenia dla których do dziś tyle poświęciłam, albo będę musiała rozstać się z tenisem, jednocześnie tracąc to, co kocham i na co pracowałam 11 lat, bo po prostu brakło dla mnie pieniędzy.
Dlatego szukam sponsora, który byłby zainteresowany zainwestowaniem we mnie i moją dalszą karierę tenisową, ponieważ bardzo chcę móc grać dalej w tenisa.
Jeżeli jesteś sympatykiem tenisa, albo w ogóle sportu, to proszę, pomóż - a całość pozyskanych środków zostanie wykorzystana na pomoc dla mnie i być może już niebawem pójdę śladem sióstr Radwańskich (w co wierzę i w co wierzą wszyscy otaczający mnie troskliwą opieką ).
Paulina Kania