News

Mistrzostwa Świata Juniorów Modeli Swobodnie Latających

Dzieki wsparciu Fundacji Radan udało się zrealizować założenia dotyczące tegorocznego sezonu. Otrzymane środki finansowe pozwoliły mi na udział we wszystkich zawodach rozgrywanych w kraju oraz reprezentowanie kraju na Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbyły się w Słowenii.
Start w tych imprezach zagwarantowało mi pierwsze miejsce w Pucharze Polski oraz awans do kadry narodowej na sezon 2013.
Państwa pomoc pozwoliła mi odnieść takie sukcesy jak:
- zajęcie pierwszego miejsca na zawodach odbywających się w Kietrzu - Puchar Polski
- zajęcie drugiego miejsca na zawodach odbywających się w Kietrzu - Puchar Świata
- zajęcie trzeciego miejsca na zawodach odbywajacych się w Stalowej Woli - Puchar Polski i Puchar Świata
- zajęcie drugiego miejsca na zawodach odbywających się w Krośnie - Puchar Polski w Mistrzostwach Świata Juniorów. Zająłem 12 miejsce na 40 startujących zawodników z 15 krajów, co było najlepszym wynikiem wśród polskich juniorów latających w mojej kategorii.
W tym roku w ramach treningu wystartowałem jeszcze w Mistrzostwach Polski Seniorów. Uzyskany na nich wynik nie jest wliczany do punktacji juniorów, jednak jest to dobry sposób na zdobywanie doświadczenia i obycia na zawodach.
Chciałbym jeszcze raz podziekować Fundacji Radan za pomoc w realizacji moich marzeń i zapewnić, że dołóżę wszelkich starań, aby w nadchodzącycm sezonie 2013 uzyskiwać coraz lepsze wyniki i godnie Państwa reprezentować.

Wróć